(0532) 418 28 66

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

Hizmetlerimiz

Akyüz İnşaat olarak yürütmekte olduğumuz İnşaat hizmetlerimizi , taahhüt hizmetleri ve proje geliştirme hizmetleri olarak özetleyebiliriz.

1. Taahhüt Hizmetleri:

Proje-İnşaat taahhüdü : Yatırımcı kuruluşların talebine göre yatırım sahasının etüdü, proje ve ruhsat işlemlerinin yürütülmesi ve yatırmcı tarafından tercih edilen alternatifin projelendirilerek inşaat işleriyle birlikte yüklenilmesi sürecini kapsamaktadır.

Anahtar Teslim İnşaat taahhüdü : Bu yöntemle söz konusu yatırımın fizibilitesi, projelendirilmesi konusudur.

2. Proje Geliştirme Hizmetleri:

Öz Sermayeli Yatırım Hizmetleri

Firmamızın kendi kaynaklarını kullanarak temin ettiği araziler üzerinde, yapılan fizibilite ve piyasa araştırması çalışmalarının sonuçlarına ve söz konusu arazinin konumuna bağlı olarak gerekli projelerin geliştirilmesi ve inşaat işlerinin “anahtar teslim” yaklaşımına benzer bir anlayışla tamamlanarak piyasaya arz edilmesi süreçlerinden oluşmaktadır.

Gelir Ortaklığı veya Kat Karşılığı Yüklenici Hizmetleri

Başkalarına ait araziler üzerinde, arazi sahibiyle yapılan sözleşme kapsamında;

– Söz konusu arazinin konumuna ve imar şartlarına bağlı olarak gerekli projelerin hazırlanması, inşaatların tamamlanması ve satışından elde edilecek gelirin anlaşmadaki paylaşım oranlarına göre taksim edilmesi veya,

– Önceden üzerinde anlaşılan paylaşma şekline göre, taraflara düşen adet ve büyüklükteki taşınmazların pay edilmesi,

şeklindeki anlaşma modellerini benimseyerek hizmet vermekteyiz.