(0532) 418 28 66

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

Kale Park

Kale Park

ULAŞIM VE KONUM AVANTAJI

Kale İnşaatın son projesi olan Kale Park Evleri, Samsun’un en gözde iskan alanlarından biri olan İlkadım Derebahçe mevkiinde inşa edilmektedir. Atasam Hastanesine 50 metre mesafesi bulunan konutların şehir merkezine yakınlığı ulaşım yönünden de tercih edilebilir bir noktada olduğunun göstergesidir.
KALİTELİ VE FERAH DAİRELER

Kale Park Evleri 190 metrekare ferahlığında 27 adet daireden oluşmaktadır. Ebeveyn banyolu 3+1 dairelerde işçilik kalitesi en önem verdiğimiz unsurlardan biridir. Örnek dairelerimizde de görebileceğiniz üzere; akıllıca tasarlanmış bir kat planı ve buna uyumlu en üst kalite parke, kapı, vestiyer, mutfak ve banyo mobilyaları ile daire tamamlanmıştır.

Özel daire içi aydınlatmalarının yanı sıra binada mantolama, merkezi doğalgaz tertibatı, daireler arası ısı ve ses yalıtımı uygulanmıştır.


SOSYAL ALANLAR

2500 m2 arsa içerisinde yüzde 80 yeşil alandan oluşan Kale Park Evleri sosyal alanları ile de sakinlerine sağlıklı ve rahat bir yaşam sunuyor. Yüzme Havuzu, kapalı ve açık otoparkı, çocuk oyun alanları ile ev sahibi olmak daha güzel.

 

01 Mart 2021
1.066 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN